lt  gb  dk 
į pradžią turinys susisiekite
Apie mus Naujienos Karjera DUK Kontaktai
Apie mus
UAB „Sander Baltic“ jau penktus metus sėkmingai vysto savo veiklą prekybinės įrangos  projektavime ir gamyboje. Kruopštus ir nuoseklus darbas, išsiplėtusios techninės galimybės, bei kūrybingi darbuotojai leidžia įgyvendinti net drąsiausias Jūsų idėjas.

Mūsų tikslas yra kiekvieno kliento supratimas ir individualių norų išpildymas, todėl esant dinamiškai situacijai rinkoje mes puikiai prisitaikome prie išaugusių klientų poreikių ir savo darbą atliekame greitai bei kokybiškai.

Įmonės profilis yra prekybinės įrangos gamyba. Gaminame reklaminius stovelius, ekspozicinius stendus, demonstracinius stovus ir kitus gaminius iš metalo. Gamyboje naudojame lakštinį plieną, vamzdžius, bei vielą.

Mūsų pagrindiniai klientai yra Danijos, Švedijos, Norvegijos ir Vokietijos įmonės. Nors didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama, vis dažniau sulaukiame susidomėjimo ir Lietuvoje, nes galime pateikti geros kokybės, aukščiausius standartus atitinkančia produkciją, konkurencingomis kainomis.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti mūsų įmonėje Kaune ir iš arčiau susipažinti su gaminama produkcija, bei pačia įmone.
UAB SANDER BALTIC  Neries kr. 16, LT-48402 Kaunas, Lietuva. Tel.:8-37-361643. El.p: sander@sander.lt  © 2008 SANDER BALTIC  d-solution ZIRaFF e-solution iTo