Cases

Visual art

D. 24/05/2019

Visual art

Savo pasakojimu norėčiau įkvėpti skaitančiuosius.
 
Po daugelio metų su tradiciniais atvirukų stendais su reklaminėmis kortelėmis ieškojau modernaus skaitmeninio sprendimo .
 
Bendradarbiaudami su „Visual Art Scandinavia“, ir  „Sander Design/Sander Baltic“ sukūrėme naują ir novatorišką skaitmeninio ekrano ir fizinės reklamos kortelių stovą.
 
Visų pirma - nuostabus jausmas lankantis „Sander Design“ kur idėją nuo veiksmo skiria tik kelios minutės. Glaudaus bedradarbiavimo pasekoje per trumpą laiką sukūrėme du prototipus kuriuose galėjome kaitalioti apšvietimo variacijas tol kol suradome mums reikiamą išraišką.
 
Be galo džiaugiames Helene kūrybiškumu ir sumaniomis idėjomis, tokiomis kaip  - „Visual Art“ logotipo sprendimas.
 
 
„Sander Design/Sander Baltic“ padėjo mums surasti sprendimą kuris atvėrė naujas duris atviruku eksponavimo rinkoje.
 
- Frederik Emil Liberti - projekto vadovas, vizualinis menas.

Hot Wok

D. 24/05/2019

Hot Wok

Ieškojome funkcionalaus, eksponuojančio stovo mūsų prekėms todėl susisiekėme su „Sander Design/Sander Baltic"  “ ir iškart įsimylėjome jų pasiūlymą kurio pagrindas buvo akį traukiantis stendas ant euro paletės.
 
Toks genialus sprendimas buvo būtent tai ko mums reikėjo - pristatomas užbaigtas stovas su pilna prekių gama belieka tik įvežti į parduotuve.
 
Stovas yra gana mobilus jį per kelias minutes galima patraukti į kitą vietą atsižvelgiant į klientų srautą. 
 
Gauname tik posityvius komentarus iš mūsų klientų ir platintojų Danijoje todėl jau dabar kartu su „Sander Design/Sander Baltic” planuojame mūsų kitą žingsnį - pritaikyti stendą Švedijos ir Norvegijos rinkoms.
 
- Henrik Graahede - „Hot Wok ApS“ produktų vadybininkas

Aduro

D. 24/05/2019

Aduro

Rendami ’shop in shop’ konceptą „Silvan“ parduotuvėms - nuodugniai nagrinėjome rinką ir ieškojome geriausių parduotuvių dizaino pasiūlymų.  Pasirinkome  „Sander Design/Sander Baltic“, nes jie greitai perprato mūsų norus ir viziją.
 
Glaudus bendradarbiavimas (nuo pirmųjų idėjų iki galutinio produkto), užtikrino mūsų idėjų realizavimą o prefesionalus logistikos valdymas laidavo sklandų stendų paskirstymą po visą Skandinaviją. 
 
Esame be galo patenkinti galutiniu rezultatu. Tiek mūsų darbuotojai, tiek klientai džiaugiasi stovų funcionalumu ir dizainu. 
Dėkojame „Sander Design/Sander Baltic“ už gerai atliktą darbą!
 
- Jesper Franzen - Šiaurės pardavimų direktorius, Aduro

Nordlux

D. 16/08/2018

Nordlux

"Sander Group"  yra lankstūs, stiprūs ir greiti prototipų kūrime ir konstravime bei pačioje stendų gamyboje.

   
"Nordlux" jau daugelį metų džiaugiasi "Sander Group" draugyste. Mes glaudžiai bedradarbiaujame kurdami geriausius mūsų produktų eksponavimo sprendimus. "Sander Group" visada išgirsta mūsų idėjas ir atsižvelgia į mūsų norus.

"Nordlux" ir "Sander Group" partnerystė prasidėjo dar 90-aisiais, kai "Nordlux" įkūrėjai kartu su "Bent Sander" sukūrė "shop in shop" sistemą apšvietimui eksponuoti statybinių medžiagų parduotuvėse.

Tai buvo pradžia. Nuo to laiko, mes padedami "Sander Group", sukūrėme daugybę įvairių mūsų produkcijos eksponavimo sistemų.

- Kurt Kristensen, "Nordlux" pardavėjas


Toms

D. 16/08/2018

Toms

"Toms" ir "Sander Group" bendradarbiauja jau daugiau kaip 10 metų. "Sander Group" gali pateikti "Toms" būtinus eksponavimo sprendimus kuriuos tuo pačiu ir yra lengva aptarnauti.

"Sander Group" pateikiamuose stovų sprendimuose visada akcentuojama kokybė, stabilumas ir įvairios pritaikymo galimybės. Tai ir yra tie svarbiausi privalumai kurių mes tikimės iš savo partnerių. Dar viena mūsų bendradarbiavimo vertybė - pasitikėjimas! Visada esame tikri kad įranga bus pristatyta sutartu laiku.

- Sten Dahl, prekybos skatinimo vadybininkas - Toms


SELECT Sport

D. 16/08/2018

SELECT Sport

Select Sport ieškojo sumanaus partnerio ir tiekėjo, kuris galėtų padėti padidinti pardavimus! Mūsų bendradarbiavimas tęsiasi jau daugiau nei 20 metų.

  

SELECT Sport A / S, įsikūrusi Glostrup mieste Danijoje, yra viena iš pirmaujančių kamuolių gamintojų pasaulyje.

Įmonės metinė produkcija apima beveik tris milijonus kamuolių, kurie yra parduodami Danijoje, bei eksportuojami į daugiau kaip 50 šalių.

Bendradarbiavimas su Sander Design A/S prasidėjo prieš daugiau nei 20 metų. Partnerystė tęsiasi kuriant, konstruojant ir gaminant daug skirtingų ir įdomių produktų reklamos sprendimų, kartu išsprendžiant ir paprastą problemą: kaip ribotoje erdvėje sukurti akį traukiantį kamuolių eksponavimą - tuo padidinant pardavimus.

Sporto prekių rinkoje didieji koncernai paprastai užima 75% pardavimų, o likusius 25% sudaro mažesni sporto įrangos gamintojai . Būtent dėl šios priežasties ilgai ir atidžiai ieškojome partnerio, galinčio patenkinti mūsų poreikius  ir padidinti pardavimus!

Naujausio dizaino rankinio kamuolių stoveliai yra naudojami eksponuojant rungtynių kamuolį daugiau nei 350-iose ES rungtynėse, visose lygose, taip pat EHF čempionų taurėje ir Alka Superlygoje.

Stovelis turi daug funkcijų, viena iš jų yra galimybė keisti viršutinę dalį į: dervų arba kamuolio laikiklį. Pastarajį nuėmus, galima pastatyti ant teisėjų stalo. 

Viršaus nuėmimo funkcija tolimesnį dizaino vystymą pastūmėjo link futbolo sferos. 

Šiuo atveju metalinė ”dviguba ranka” yra padengiama aukso spalva ir yra įteikiama pvz. geriausiam žaidėjui.

Rungtynių kamuolio stovelis yra eksponuojamas daugelyje šalių, tokiose parduotuvėse kaip „Sportmaster“ ir „Stadium“. Jų atsiliepimai tik teigiami!

Šiuo metu SELECT ir Sander Design bendradarbiauja vystant kai ką ypatingo – stovelį produktui Maxi Grip (kamuolio paviršiaus lipnumą didinanti derva, nežalojanti odos).

Galerijos dešinėje esančios nuotraukos kalba pačios už save!

- Jan Gubi Wichmann - SELECT Sport rinkodaros direktorius. 

 

 


Aclima

D. 15/08/2018

Aclima

"Sander Baltic & Sander Design" kartu su "Aclima" sukūrė šį paprastą stovelį kuriame daugiausia dėmesio skiriama nepretenzingiems elementams simbolizuojantiems Aclima artumą gamtai!

Vienas iš tokių simbolių yra faneros logotipo sprendimas.

 

"Jau trečia karta mes esame svarbūs Norvegijos tekstilės gamintojai.

Iš kartos į kartą perduodama patirtis yra neįkainojama mūsų darbe. Mes rūpinamės kad žmonės būtų sausi ir šilti mūsų specifiniame ir iššūkių kupiname klimate.

Ypatingas mūsų dėmesys skiriamas vaikų aprangai, ugniai atspariems ir apsauginiams apatiniams bei gynybos drabužiams.

Mūsų vizija - kad kuo daugiau žmonių jaustųsi patogiai būdami lauke bet kokiomis sąlygomis!

Mūsų verslo koncepcija apjungia rinkos poreikius, pluošto sudėtį, mezgimą ir dizainą o mūsų specializacija vilnonių apatinių drabužių gamyboje užtikrina geriausią komfortą skirtingose oro ir temperatūros sąlygose".

- "Aclima A / S"


Bodylab

D. 21/12/2017

Bodylab

Mūsų bendradarbiavimas prasidėjo kuriant, projektuojant ir gaminant funkcionalų, stabilų ir novatorišką eksponavimo sprendimą.

Pradėjome bendradarbiavimą su dideliu Danijos fitneso tinklu ir buvome patekę i situaciją kuriai išspręsti reikėjo gamintojo galinčio patenkinti mūsų poreikius kokybės ir lankstumo klausimais.

Daug kas pasikeitė ir patobulėjo nuo mūsų pirmojo prototipo. Kartu mes sukūrėme daug įdomių ir novatoriškų eksponavimo sprendimų kuriuose įpatingas dėmesys yra skiriamas stovelio panaudojimo lankstumui ir ilgaamžiškumui. Buvo patenkintas ir vienas svarbiausių mūsų poreikių - stovelio "uždarymas" personalui nesant centre.

Minėti privalumai ir tokios detalės kaip sandėliavimo galimybė pačiame stove, mobilumas ir galimybė primontuoti ekstra įrangą, stovo panaudojimą padarė lengvą ir optimalų.

Funcionalumas, detalės ir ilgaamžiškumas!

Visa tai ir dar daugiau mes pasiekėme bendradarbiaudami su Sander Design ir Sander Baltic.

 

- Niclas B. Uttrup - pardavimų vadovas, EMEA - Nutrinord