Naujienos SELECT Sport

pasidalink šia naujiena.

Select Sport ieškojo sumanaus partnerio ir tiekėjo, kuris galėtų padėti padidinti pardavimus! Mūsų bendradarbiavimas tęsiasi jau daugiau nei 20 metų.

  

SELECT Sport A / S, įsikūrusi Glostrup mieste Danijoje, yra viena iš pirmaujančių kamuolių gamintojų pasaulyje.

Įmonės metinė produkcija apima beveik tris milijonus kamuolių, kurie yra parduodami Danijoje, bei eksportuojami į daugiau kaip 50 šalių.

Bendradarbiavimas su Sander Design A/S prasidėjo prieš daugiau nei 20 metų. Partnerystė tęsiasi kuriant, konstruojant ir gaminant daug skirtingų ir įdomių produktų reklamos sprendimų, kartu išsprendžiant ir paprastą problemą: kaip ribotoje erdvėje sukurti akį traukiantį kamuolių eksponavimą - tuo padidinant pardavimus.

Sporto prekių rinkoje didieji koncernai paprastai užima 75% pardavimų, o likusius 25% sudaro mažesni sporto įrangos gamintojai . Būtent dėl šios priežasties ilgai ir atidžiai ieškojome partnerio, galinčio patenkinti mūsų poreikius  ir padidinti pardavimus!

Naujausio dizaino rankinio kamuolių stoveliai yra naudojami eksponuojant rungtynių kamuolį daugiau nei 350-iose ES rungtynėse, visose lygose, taip pat EHF čempionų taurėje ir Alka Superlygoje.

Stovelis turi daug funkcijų, viena iš jų yra galimybė keisti viršutinę dalį į: dervų arba kamuolio laikiklį. Pastarajį nuėmus, galima pastatyti ant teisėjų stalo. 

Viršaus nuėmimo funkcija tolimesnį dizaino vystymą pastūmėjo link futbolo sferos. 

Šiuo atveju metalinė ”dviguba ranka” yra padengiama aukso spalva ir yra įteikiama pvz. geriausiam žaidėjui.

Rungtynių kamuolio stovelis yra eksponuojamas daugelyje šalių, tokiose parduotuvėse kaip „Sportmaster“ ir „Stadium“. Jų atsiliepimai tik teigiami!

Šiuo metu SELECT ir Sander Design bendradarbiauja vystant kai ką ypatingo – stovelį produktui Maxi Grip (kamuolio paviršiaus lipnumą didinanti derva, nežalojanti odos).

Galerijos dešinėje esančios nuotraukos kalba pačios už save!

- Jan Gubi Wichmann - SELECT Sport rinkodaros direktorius. 

 

 

apžvalga

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis.