Mes naudojame slapukus – daugiau sužinoti galite čia

Džiaugiamės jūsų susidomėjimu Sander Baltic ir jūsų apsilankymu mūsų svetainėje. Sander.lt  mes naudojame slapukus, daugiau apie tai ir kaip mes juos naudojame galite sužinoti čia.
Kam mes naudojame slapukus - norėdami gauti informaciją apie apsilankymų kiekį . Kitaip tariant naudojame slapukus tam kad galėtume stebėti srautą ir statistiką mūsų svetainėje.
Tam mes naudojame "Google Analytics" paslaugą.
Norint, kad "Google" pateiktų statistinę informaciją apie srautą mūsų svetainėje, jūsų įrenginyje bus įkeltas slapukas, kurį tik "Google" galės pasiekti.
Kas yra slapukai?
Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi įrenginyje, kuris lankosi svetainėje. Jie yra nekenksmingi ir negali turėti virusų.
Be to, svarbu pabrėžti, kad juose nėra asmeninės informacijos. Juose pateikiama informacija yra apie įrenginį, kuris lanko puslapį - ar įrenginys pakartotinai lankosi puslapyje, kokia kalba yra nustatyta naršyklėje, šalis iš kurios yra lankomasi ir pan.
"Ne, ačiū" slapukams
Slapukų galite atsisakyti. Tačiau kai kurie puslapiai negali optimaliai funkcionuoti jei yra atsisakoma slapukų.
Jūsų naršyklės nustatymai suteikia galimybę trinti slapukus arba jų visai nesaugoti. Pateikiame keletą nuorodų dažniausiai naudojamoms naršyklėms. Jei naudojate kitokią naršyklę nei mūsų išvardytos pagalbos galite ieškoti naršyklės svetainėje.
Pagalba:

Google Chrome
Safari
Microsoft Edge
Opera (anglų k.)