PREKYBINĖ ĮRANGA – PARDAVIMŲ SKATINIMAS!

Projektavimo metu visas mūsų dėmesys yra sukoncentruotas į savybes, kurios turi atsispindėti prekybinėje įrangoje. 

Kokios medžiagos turėtų būti naudojamos? 
Kokiom charakteristikom turi pasižymėti prekybinė įranga? 
Kokie bus eksponuojami gaminiai? 
Kur ir kaip visa tai bus pritaikoma? 

Tai tik keletas klausimų, kuriuos privaloma išanalizuoti, kad galutinai suprasti kiekvieno kliento poreikius.  

Šioje produkto kūrimo stadijoje yra būtinas betarpiškas bendradarbiavimas su klientu, nes tik išsiaiškinę konkrečius pirkėjo norus mes galime parengti individualų sprendimą suderinantį stovelio/prekybinės įrangos matmenis, formą, funkcijas ir investicijas.

Šiame etape Jūsų idėjos virsta realybe. 

Daugiausia darbo ir laiko skiriama gaminti, tikrinti ir tobulinti gaminio prototipus/ modelius. Tik tokiu būdu atsirenkami geriausi sprendimai padedantys vizualiai pamatyti ir ištaisyti stovelio trukumus, bei suprasti privalumus. 

Šiuo, gaminio kūrimo, metu bene svarbiausias dalykas yra atsižvelgti į praktinius reklaminio ar expozicinio stovo aspektus, kad vėliau gaminys atliktų savo funkcijas. 

Gaminant standartinę prekybinę įrangą sprendimai gali būti priimami svarstant ir taikant detales 3D brėžiniuose. Tai sutrumpina gamybos laiką, tačiau toks metodas gali būti taikomas tik nesudėtingoms konstrukcijoms iš vielos, skardos ar vamzdžių.

Kai viskas yra aptarta su pirkėju ir kiekviena detalė aiški, pradedama produkto gamyba. Kad sukurti tai, ko klientas pageidauja, gamyboje yra naudojama tik geriausios kokybės vamzdis, skarda ir viela. 

Turėdami dalinai automatizuotą gamybą ir visas metalo apdirbimo technines galimybes: kontaktinį suvirinimą, štampavimą, 3D vielos lankstymą, vamzdžių pjovimą ir lankstymą bei lazerinį pjovimą, beveik visas detales gaminame patys ir todėl galime garantuoti aukščiausią gaminių kokybę.